OPTIMA Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Co wchodzi w zakres prac firmy przeprowadzkowej?

Polacy stali się w ostatnich latach bardziej mobilni. Szansa na lepsze perspektywy zawodowe, ale również chęć wprowadzenia do swojego życia pozytywnych bodźców skłania ich do zmiany miejsca zamieszkania. Coraz częściej te życiowe rewolucje wykraczają znacznie poza obszar jednego województwa. Jeżeli także i Ty stoisz przed tym wyborem sprawdź, jakich dokładnie usług możesz spodziewać się po firmie przeprowadzkowej.

Umowa, umowa i jeszcze raz umowa

Najprostszą odpowiedzią na pytanie o zakres prac firm zajmujących się przeprowadzkami jest: to zależy. Każda firma może bowiem świadczyć nieco inny wachlarz usług, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem prac powinniśmy podpisać umowę, w której zostanie jasno wypunktowany zakres obowiązków pracowników oraz nasze indywidualne oczekiwania względem nich.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Zabezpieczenie przedmiotów przed transportem

W standardzie firm świadczących usługi w zakresie przeprowadzek znajduje się odpowiednie zabezpieczenie rzeczy przed transportem. Przygotowanie przedmiotów do przewozu sprowadza się zazwyczaj do zapakowania ich w kartonowe pudła wyposażone w miękkie styropianowe wypełnienie, które chroni cenną zawartość przed zniszczeniem. Specyficzne zamówienia, takie jak na przykład przewóz dzieł sztuki i antyków, wymaga indywidualnego dogadania szczegółów.

Przygotowanie dokumentów na potrzeby karno-skarbowe

Osoby, które zamierzają wyprowadzić się poza granice kraju, mogą w niektórych sytuacjach być zmuszone do opracowania dokumentacji eksportowej, potrzebnej agencjom celnym. Profesjonalna i funkcjonująca od wielu lat na rynku firma przeprowadzkowa Warszawa jest w stanie zazwyczaj pomóc również w takiej sytuacji i odciążyć klienta w zbędnych formalnościach. Warto jednak wykonanie tego typu usług zgłaszać wcześniej.

Przeprowadzka osób niepełnosprawnych

W czasach coraz większej mobilności przeprowadzki Warszawa są potrzebne również klientom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Aby sprostać jak najlepiej oczekiwaniom osób z ograniczoną sprawnością ruchową, wykorzystuje się schodołazy kroczące lub gąsienicowe. Dzięki nim można łatwo pokonać wszelkie bariery architektoniczne.

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Masz pytania?

Napisz do nas!

OPTIMA Przeprowadzki

Dane kontaktowe

Adres siedziby / korespondencyjny

ul. Mała 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro handlowe

Al. KEN 95, 02-777 Warszawa

Kontakt Warszawa (09.00-17.00)

(22) 398 19 51

Kontakt Siedlce (09.00-17.00)

(25) 740 20 95

E-mail

optima@mojaprzeprowadzka.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © . | by interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ