OPTIMA Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Jak przygotować dom do przeprowadzki?

Zmiana miejsca zamieszkania zawsze stanowi pewną rewolucję w życiu. Warto się do niej dobrze przygotować. Im wcześniej zaczniesz pakowanie, tym łatwiej będzie Ci zapanować nad chaosem związanym z transportem rzeczy.

Pozbądź się niepotrzebnych rzeczy

Najlepiej przeprowadzkę zaczynać od zredukowania wszystkich tych przedmiotów, które zabierasz ze sobą o to, czego możesz się pozbyć. Będzie Ci wówczas łatwiej się spakować. Odzyskasz też sporo miejsca w walizkach i kartonach.

Pozbądź się zapasów

W czasie robienia zakupów uwzględnij to, że masz w domu jeszcze spore zapasów napoczętych produktów, które dobrze byłoby zużyć jeszcze przed przeprowadzką. Ich próżniowe pakowanie mija się z celem, gdyż pochłania sporo czasu, zużywa folię, w efekcie czego przyczynia się do produkcji śmieci.

Drobiazgi zapakuj w woreczki strunowe

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Dotyczy to zwłaszcza śrubek, gwoździ i elementów montażowych, niezbędnych do późniejszego skręcenia mebli. Pakując i opisując je w woreczki z zamknięciem masz pewność, że nie pomylisz zestawów.

Zorganizuj kartony różnej wielkości oraz wypełniacze do paczek

Aby sprawnie zorganizować przeprowadzkę i szybko podzielić przedmioty na kategorie, wykorzystaj kartony różnej wielkości. Ochronią one cenną zawartość przed zniszczeniem oraz ułatwią sprawne rozpakowanie w nowym mieszkaniu. Wypełniacze ograniczą niekontrolowane przesuwanie się zawartości, a więc zmniejszą ryzyko uszkodzenia przedmiotów.

Zadbaj o staranne pakowanie

Im dokładnie coś złożysz, tym łatwiej będzie Ci to przenieść do miejsca docelowego, na przykład do szuflady, szafy czy na półkę. W przypadku odzieży ma to podwójne znaczenie – jeżeli zadbasz o jej odpowiednie złożenie, istnieje duża szansa, że nie będziesz musiał później jej prasować. Opakowując cenne przedmioty w folię bąbelkową pamiętaj, że ta zasada sprawdza się w przypadku transportu mebli. Warszawa dysponuje dużą liczbą firm wyspecjalizowanych w tym zakresie, z usług których polecamy Ci skorzystać. Wpisując w wyszukiwarkę hasło „firma przeprowadzkowa Warszawa” otrzymasz pełną listę wyników.

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Masz pytania?

Napisz do nas!

OPTIMA Przeprowadzki

Dane kontaktowe

Adres siedziby / korespondencyjny

ul. Mała 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro handlowe

Al. KEN 95, 02-777 Warszawa

Kontakt Warszawa (09.00-17.00)

(22) 398 19 51

Kontakt Siedlce (09.00-17.00)

(25) 740 20 95

E-mail

optima@mojaprzeprowadzka.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © . | by interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ