OPTIMA Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Jak przygotować się do przeprowadzki na inny kontynent?

Nagła zmiana życiowych planów, mająca swoje podłoże czy to na gruncie rodzinnym, czy też zawodowym, coraz częściej rzuca młodych ludzi na drugi koniec świata. Przeprowadzka na inny kontynent – rzecz jeszcze do niedawna kompletnie abstrakcyjna – wzbudza dziś coraz mniejsze zdziwienie. W czasach taniego podróżowania świat stał się globalną wioską, którą można bez trudu eksplorować. Poznaj 4 wskazówki, które ułatwią Ci proces przygotowań do przeprowadzki na inny kontynent.

Po pierwsze: ustal za priorytet odpowiednie zabezpieczenie mieszkania

Jeśli w swojej ojczyźnie pozostawiasz puste mieszkanie i nie planujesz go sprzedać w najbliższym czasie, musisz zatroszczyć się o jego odpowiednie zabezpieczenie. Warto już na samym początku założyć czarny scenariusz – nie po to jednak, aby żyć w lęku, lecz żeby przewidzieć ewentualne zdarzenia losowe, które mogą się przytrafić. W mieszkaniu pod Twoją nieobecność może dojść do kradzieży. Włamywacze z pewnością bez trudu zaobserwują, że nikt od miesięcy nie odbiera korespondencji, a w pokojach w ogóle nie pali się światło. W sytuacji, w której nie chcesz sprzedawać swojego mieszkania, warto zadbać o jego należytą opiekę. Nieoceniona może okazać się pomoc ze strony sąsiadki.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Po drugie: zaplanuj wyprzedaż zbędnych przedmiotów i sprzętów

Przez lata mieszkania w jednym miejscu nietrudno nagromadzić wiele sprzętów, z których część już od dawna kurzy się w piwnicy i na strychu. Na długo przed przeprowadzką zacznij wyprzedawać niepotrzebne przedmioty, o których wiesz, że i tak nie zabierzesz ich do nowego mieszkania. Możesz zrobić wieczór wyprzedaży, wystawić przedmioty na aukcjach internetowych lub rozdać je stowarzyszeniom wspierającym osoby ubogie. Nieużywane przez Ciebie rzeczy znajdą nowych właścicieli, a Ty zyskasz większą elastyczność działania i zapłacisz mniej za przewóz przedmiotów za granicę.

Po trzecie: rozejrzyj się za mieszkaniem w kraju przyjazdu

Musisz zrobić to chociażby po to, aby w przypadku przeprowadzki Warszawa podać jakiś adres docelowy firmie transportowej, która zajmie się przewozem Twoich rzeczy.

Po czwarte: zorganizuj transport swoich rzeczy

Przed przeprowadzką na inny kontynent, musisz rozważyć, w jaki sposób przetransportujesz swoje cenne rzeczy. Jeżeli jedziesz własnym autem, możesz przynajmniej część niezbędnych przedmiotów zabrać ze sobą. Gdy zdecydujesz się wziąć cięższe i mniej poręczne przedmioty, możesz zlecić ich przewóz firmie kurierskiej, która przetransportuje je drogą lotniczą.

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Masz pytania?

Napisz do nas!

OPTIMA Przeprowadzki

Dane kontaktowe

Adres siedziby / korespondencyjny

ul. Mała 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro handlowe

Al. KEN 95, 02-777 Warszawa

Kontakt Warszawa (09.00-17.00)

(22) 398 19 51

Kontakt Siedlce (09.00-17.00)

(25) 740 20 95

E-mail

optima@mojaprzeprowadzka.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © . | by interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ