OPTIMA Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Jak zorganizować bezstresową przeprowadzkę?

Przeprowadzka może być dobrą okazją do pozbycia się tego, co zbędne. Bez sensu byłoby przewozić te rzeczy ze sobą. Zobaczcie, w jaki sposób zorganizować przeprowadzkę, aby była całkowicie bezstresowa.

Zacznij od sprzątania

Zmiana miejsca zamieszkania to świetna okazja do tego, aby pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów kupionych pod wpływem impulsu. Wiele osób ma tendencję do gromadzenia przez lata bezużytecznych rzeczy, które stały się elementem ich codzienności tak mocno, że nawet nie dostrzegają ich istnienia. Sytuacja ta dotyczy również garderoby – często jest tak, że szafa pęka w szwach, a wiele ubrań leży zapomnianych w kącie. Przejrzyj rzeczy i z niepotrzebnymi rozstań się na zawsze – oddaj je bardziej potrzebującym lub sprzedaj przez internet. W ten sposób pozbędziesz się zbędnego balastu, a przeprowadzka Warszawa stanie się prostsza.

Posegreguj przedmioty na te wrażliwe i mniej wrażliwe na stłuczenia

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Podziel przedmioty na kategorie – wrażliwe i te mniej wrażliwe na stłuczenia. Dla pewności drugą grupę możesz oznaczyć dodatkowo naklejką „Uwaga szkło” lub „góra-dół”. Od tego będzie zależało, w jaki sposób je zapakujesz. Najdelikatniejsze rzeczy, takie jak wazony, karafki i naczynia kuchenne owiń w folię bąbelkową, aby bezpiecznie przetrwały podróż. Z kolei książki umieść w solidnym i wytrzymałym kartonie.

Zapakuj rzeczy w kartony i oznacz zawartość

Podpisz kartony, aby wiedzieć, co znajduje się w każdym z nich. Ułatwi Ci to zanoszenie ich do odpowiednich pomieszczeń, a także przyspieszy proces rozpakowywania na nowym miejscu. Zadbaj o to, aby spód kartonów, podobnie jak góra, był zaklejony – w ten sposób unikniesz sytuacji, w której dno zapadnie się pod wpływem ciężaru przenoszonych rzeczy. Pamiętaj, że puste miejsca w kartonach nie służą bezpiecznemu przenoszeniu przedmiotów w nie zapakowanych. Dlatego uzupełnij luki wypełniaczami, na przykład zwiniętymi gazetami czy specjalnymi poduszkami z powietrzem.

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Masz pytania?

Napisz do nas!

OPTIMA Przeprowadzki

Dane kontaktowe

Adres siedziby / korespondencyjny

ul. Mała 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro handlowe

Al. KEN 95, 02-777 Warszawa

Kontakt Warszawa (09.00-17.00)

(22) 398 19 51

Kontakt Siedlce (09.00-17.00)

(25) 740 20 95

E-mail

optima@mojaprzeprowadzka.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © . | by interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ