OPTIMA Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Optima Przeprowadzki – podsumowanie roku 2018 w liczbach i słowach

Ponad 300 000 przejechanych kilometrów, blisko 1500 zrealizowanych przeprowadzek, 100% zadowolonych klientów – tak prezentują się dane dotyczące naszej firmy za miniony rok. Za co jeszcze możemy być wdzięczni?

2018 – nowe znajomości, nowe współprace, nowe wyzwania

Styczeń to, tradycyjnie już, czas podsumowań i noworocznych postanowień. Ten syndrom dopadł także i nas, zwłaszcza że jest co świętować. 2018 rok był dla nas wyjątkowo udany.

Oprócz stałych kontraktów i zleceń, które dotychczas obsługiwaliśmy na terenie Warszawy i innych miast (przeprowadzki Warszawa realizowaliśmy zarówno na zamówienie instytucji publicznych, takich jak ambasady i urzędy, ale również świadcząc usługi prywatnym podmiotom gospodarczym), w 2018 roku podpisaliśmy terminowy kontrakt na obsługę przeprowadzek z 26 Wojskowym Oddziałem Gospodarczym w Zegrzu, czego owocem były nowe znajomości oraz bardzo miła współpraca na terenie kilku jednostek w całym województwie mazowieckim.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Inwestycja w kapitał ludzi i nowy sprzęt – aby przeprowadzki były jeszcze sprawniejsze niż dotychczas

Jeśli chodzi o wyposażenie, to w 2018 roku nasza flota zyskała dwa nowe meblowozy, dzięki którym obsługa przeprowadzek będzie odbywać się na jeszcze wyższym niż dotychczas poziomie. W minionym roku przywitaliśmy w naszym gronie również dwóch nowych pracowników z bogatym doświadczeniem, pracujących uprzednio dla firm przeprowadzkowych świadczących usługi na arenie międzynarodowej. Tym samym pozyskaliśmy wartościowych członków załogi, którzy lata praktyki będą mogli wykorzystać na rzecz wspierania polskich odbiorców.

Ciężka, sumienna praca naszych pracowników, poczynione inwestycje oraz poszerzenie dotychczasowej współpracy o nowe podmioty zaowocowały również pojawieniem się nowych opinii na naszej stronie internetowej. Można się z nimi zapoznać, wchodząc w poniższy link http://www.mojaprzeprowadzka.pl/?page=opinie.

Kończąc podsumowanie minionego roku, w imieniu całej załogi Optima Przeprowadzki, chcieliśmy podziękować wszystkim klientom za okazaną nam lojalność oraz zaufanie. Wasze dobre słowo, zarówno to przekazywane podczas osobistego kontaktu, jak też pozostawiane na naszej stronie www, jest dowodem tego, że nasz codzienny wysiłek i starania służące budowaniu coraz lepszej firmy nie idą na marne. Prosimy, pamiętajcie o nas także w 2019 roku. Bez Was nie istniejemy 😊

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Masz pytania?

Napisz do nas!

OPTIMA Przeprowadzki

Dane kontaktowe

Adres siedziby / korespondencyjny

ul. Mała 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro handlowe

Al. KEN 95, 02-777 Warszawa

Kontakt Warszawa (09.00-17.00)

(22) 398 19 51

Kontakt Siedlce (09.00-17.00)

(25) 740 20 95

E-mail

optima@mojaprzeprowadzka.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © . | by interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ