OPTIMA Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

O firmie

OPTIMA to profesjonalna, od 10 lat zbierająca cenne doświadczenie firma przeprowadzkowa, organizująca przeprowadzki nie tylko w Warszawie i okolicach, ale także na terenie całego kraju i państw Unii Europejskiej.

Siedziba firmy przeprowadzkowej OPTIMA mieści się w centrum Warszawy, ale posiadamy również oddział w Siedlcach. Od wielu lat istniejemy na rynku jako zaufany partner w zakresie krajowych i zagranicznych przeprowadzek. Naszą ofertę dedykujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Ogromna ilość zrealizowanych do tej pory przeprowadzek sprawia, że każdego dnia podnosimy swoje kwalifikacje i jakość świadczonych usług.

Do każdej przeprowadzki podchodzimy maksymalnie indywidualnie – pozwala nam to nie tylko wczuć się w sytuację zazwyczaj zestresowanego klienta, ale również wykonać zlecenie na najwyższym poziomie, zgodnie z zakresem pracy wyznaczonym przez klienta i jego oczekiwaniami. Każdorazowo indywidualnie dobieramy sposób transportu mienia i techniki jego zabezpieczenia – tak, by bezpiecznie je przetransportować do miejsca docelowego.

Każde zlecenie jest przez nas realizowane z wykorzystaniem posiadanej wiedzy i doświadczenia. Duże poczucie odpowiedzialności z jakim podchodzimy do pracy, pozwala nam wykonać ją solidnie i bez uszczerbku dla transportowanego mienia. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony ze zrealizowanej usługi.

Stoi za nami:

  • 10 lat doświadczenia
  • 10.000 zorganizowanych przeprowadzek
  • 20 wykwalifikowanych pracowników
  • 100% zadowolonych klientów
Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Masz pytania?

Napisz do nas!

OPTIMA Przeprowadzki

Dane kontaktowe

Adres siedziby / korespondencyjny

ul. Mała 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro handlowe

Al. KEN 95, 02-777 Warszawa

Kontakt Warszawa (09.00-17.00)

(22) 398 19 51

Kontakt Siedlce (09.00-17.00)

(25) 740 20 95

E-mail

optima@mojaprzeprowadzka.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © . | by interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ