OPTIMA Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe to najbardziej skomplikowane przeprowadzki, którymi się zajmujemy. Odległość, międzynarodowe procedury i szereg potrzebnych dokumentów są problemem – ale nie dla nas.

Przeprowadzki międzynarodowe organizujemy kompleksowo, dzięki czemu nasi klienci nie muszą stresować się całym procesem, a także martwić o formalności. Każdorazowo pomagamy naszym klientom w dopełnieniu formalności celno-spedycyjnych – nasza wiedza i doświadczenie pozwala znacząco skrócić cały proces i uniknąć popełnienia błędów, bowiem każde państwo posiada swoje własne, często zupełnie odmienne regulacje dotyczące przewozu towarów.

Aby uzyskać wycenę przeprowadzki międzynarodowej wypełnij FORMULARZ WYCENY lub ZADZWOŃ. Na wycenę przeprowadzki mają wpływ takie czynniki jak: termin realizacji, odległość między adresami, forma spakowania mienia (jeżeli nie chcesz się tym zajmować, możesz zlecić to nam – zadbamy o solidne zapakowanie i zabezpieczenie Twoich rzeczy) i jego wielkość.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Masz pytania?

Napisz do nas!

OPTIMA Przeprowadzki

Dane kontaktowe

Adres siedziby / korespondencyjny

ul. Mała 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro handlowe

Al. KEN 95, 02-777 Warszawa

Kontakt Warszawa (09.00-17.00)

(22) 398 19 51

Kontakt Siedlce (09.00-17.00)

(25) 740 20 95

E-mail

optima@mojaprzeprowadzka.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © . | by interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ