OPTIMA Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Zakres usług

Naszym klientom oferujemy nie tylko usługi przeprowadzkowe Warszawa – zapewniamy przede wszystkim spokój i pewność, że przeprowadzka potoczy się szybko i sprawnie. W ramach usług przeprowadzkowych zajmujemy się:

  • pakowaniem mienia przez fachowy zespół – w każdym przypadku z najwyższą starannością przygotowujemy się do pakowania mienia naszych klientów – dokładnie zabezpieczamy pakowane elementy wyposażenia i korzystamy z mocnych, solidnych opakowań. Również mienie wysokogabarytowe nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jeżeli natomiast klient zdecyduje się na samodzielne pakowanie, dostarczymy wszelkie niezbędne materiały.
  • demontażem mebli lub sprzętu biurowego – dzięki temu meble nie ulegną uszkodzeniom, a każdy ich element będzie solidnie zabezpieczony.
  • załadunkiem i rozładunkiem mienia – załadunek mienia to zawsze czasochłonny proces. Zanim przystąpimy do wynoszenia rzeczy z mieszkania, zawsze zabezpieczamy ciągi komunikacyjne, którymi będziemy się przemieszczać – tak, by nic nie uległo przypadkowemu uszkodzeniu. Dbamy, by wszystkie rzeczy bezpiecznie rozmieścić w naszym aucie dostawczym i dokładnie zabezpieczyć je matami antypoślizgowymi i pasami transportowymi. Organizujemy zarówno transport rzeczy gabarytowych i mebli (w Warszawie i okolicach, ale również na terenie całego kraju i zagranicy), jak i rzeczy osobistych czy elementów wyposażenia wnętrz. Po przetransportowaniu mienia do miejsca docelowego, rozładowujemy je i wnosimy do nowego mieszkania, a także rozmieszczamy zgodnie z życzeniem klienta.
  • sprzątaniem i utylizacją – po zakończeniu usługi zawsze dbamy o pozostawienie porządku w nowym mieszkaniu – sprzątamy materiały zabezpieczające i niepotrzebne opakowania, które zostały po przeprowadzce. Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych mebli lub sprzętu RTV/AGD – również w tym pomożemy.

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Masz pytania?

Napisz do nas!

OPTIMA Przeprowadzki

Dane kontaktowe

Adres siedziby / korespondencyjny

ul. Mała 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro handlowe

Al. KEN 95, 02-777 Warszawa

Kontakt Warszawa (09.00-17.00)

(22) 398 19 51

Kontakt Siedlce (09.00-17.00)

(25) 740 20 95

E-mail

optima@mojaprzeprowadzka.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © . | by interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ