OPTIMA Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Wynajem meblowozów

Planujesz przeprowadzkę, jednak nie dysponujesz odpowiednim samochodem do przewozu mebli i rzeczy gabarytowych? Oferujemy w przystępnej cenie wynajem meblowozów do realizacji przeprowadzki w Warszawie i na terenie całej Polski.

By jak najbardziej dopasować się do oczekiwań naszych klientów wynajmujemy również meblowozy do zrealizowania przeprowadzki. W przypadku każdego zlecenia dbamy o przewożone przez naszych klientów mienie wybierając optymalną drogę przejazdu między punktem A i B – tak, by zminimalizować ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie – dopasowujemy rozwiązania logistyczne i dobieramy odpowiednie pojazdy do przetransportowania mienia, dostarczamy również materiały pakowe.

Dojazd do klientów z Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Siedlec i okolic zapewniamy gratis, w pozostałych miastach opłata wynosi 1,60 zł netto za 1 km w jedną stronę.

W naszej ofercie do dyspozycji oferujemy:

  • meblowóz wraz z kierowcą – 100 zł. netto za każdą rozpoczętą godzinę;
  • meblowóz wraz z 2-osobową ekipą – 120 zł. netto za każdą rozpoczętą godzinę;
  • meblowóz wraz z 3-osobową ekipą – 150 zł. netto za każdą rozpoczętą godzinę;

Stawki mają charakter orientacyjny – aby uzyskać dokładniejszą wycenę wypełnij FORMULARZ WYCENY lub ZADZWOŃ.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.

Przeprowadzki OPTIMA Warszawa - transport mebli Warszawa - firma przeprowadzkowa, przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przeprowadzki firm i biur

Masz pytania?

Napisz do nas!

OPTIMA Przeprowadzki

Dane kontaktowe

Adres siedziby / korespondencyjny

ul. Mała 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro handlowe

Al. KEN 95, 02-777 Warszawa

Kontakt Warszawa (09.00-17.00)

(22) 398 19 51

Kontakt Siedlce (09.00-17.00)

(25) 740 20 95

E-mail

optima@mojaprzeprowadzka.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © . | by interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ